Pripravení?

Pustite sa spolu s nami objavovať tie najkrajšie zvuky Slovenska. Prajeme vám príjemné počúvanie.

„Keď chceš počuť svet, musíš ostať ticho“

Jureš sa za lovením zvukov Slovenska vybral na sedadle 100 % elektrického SUV Škoda Enyaq Coupé.  Pretože ako to sám opísal: ,,Keď chceš počuť svet, musíš ostať ticho.

Enyaq Coupé má elektrický motor o sile 299 koní, ktorý neruší prírodu hlukom ani emisiami. Je preto najlepším spoločníkom na šetrný presun k miestam, kde vznikajú tie najkrajšie zvuky.

Pomáha vám spoznať svet a pritom ho nezničiť.

Objavte Najkrajšie zvuky Slovenska

Ponúkame vám cestu, ale vydať sa ňou musíte vy. Preto vás prosíme, robte to s maximálnym ohľadom. Objavujte svet a pritom ho zachovajte nedotknutý.

Kto je Juraj „Jureš“ Líška?

Jureš je producent kapely Fallgrapp, muzikant fascinovaný zvukom a nezastaviteľný explorer. Objavovať nové zvuky je preňho rovnako vzrušujúce, ako keď šéfkuchár objavuje nové chute.

Preto sa rozhodol zmapovať najkrajšie zvuky Slovenska a objaviť našu krajinu z prekvapivého uhla.

Najkrajší playlist Slovenska

Vypočujte si Najkrajšie zvuky Slovenska, inšpirované Jurešovou cestou po Slovensku.

Slovenská príroda a slovenské oblečenie

Pri hľadaní najkrajších zvukov sa Jureš brodil močiarom, predieral rákosím a chránil pred dažďom. V každej situácii sa mohol spoľahnúť na výbavu od rodinnej slovenskej značky Buffet.

Oblečenie určené pre mestských aj prírodných explorerov do každého počasia. Na výrobu používajú zvyškové materiály z najkvalitnejších látok, aby znížili uhlíkovú stopu a zaručili dlhú životnosť každého kúska.

Spoznaj Škoda Enyaq Coupé

Neruší okolie hlukom ani emisiami. Nezanecháva stopu. Ani v prírode, ani v meste, ani doma. Pomôže vám objavovať svet a pritom ho nezničiť. Vezmite Enyaq Coupé na testovaciu jazdu a zažite ten pocit, že s ním vyrážate na každú ďalšiu výpravu.

Poriadne nabitý road trip

Objavujete zvuky prírody? Nabite sa, kde vám to vyhovuje.